Günün en çok kazandıran ve kaybettiren 15 BİST 100 hisse senedİ (27 Şubat 2019)

Borsa İstanbul günü %0.90 değer kaybederek 104.141 seviyesinden kapattı. İşlem hacmi yaklaşık 7.1 milyar TL olarak gerçekleşti.

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
VESTL10.5016.8089.19
IHLAS0.4410.0037.50
MPARK13.345.7124.67
ALARK2.884.3539.13
KERVT1.802.860.00
HALKB7.692.679.54
EKGYO1.561.964.00
ISGYO1.091.870.93
ISDMR7.521.7632.86
GOLTS12.501.630.56
ODAS1.891.61-1.05
OTKAR120.901.6037.00
BIMAS88.101.321.26
ZOREN1.541.3225.20
CEMTS6.231.302.47

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
IHLGM0.93-7.92-1.06
KARTN374.00-6.7114.62
METRO0.74-5.13-2.63
PGSUS28.66-4.4725.04
ASELS24.56-4.211.99
CLEBI60.40-3.90-4.73
CCOLA32.86-3.816.41
AEFES20.32-3.70-1.36
MAVI41.48-3.6728.74
GSRAY1.49-3.2520.16
THYAO14.00-2.71-13.10
ULKER19.32-2.5731.70
GENTS1.99-2.4512.43
SISE6.76-2.4519.22
NETAS8.14-2.4026.01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir