Günün en çok kazandıran ve kaybettiren 15 BİST 100 hisse senedİ (25 Şubat 2019)

Borsa İstanbul günü %1.11 değer kazanarak 104.330 seviyesinden kapattı. İşlem hacmi yaklaşık 8.22 milyar TL olarak gerçekleşti.

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
IHLAS0.4017.6525.00
VESTL8.4511.4852.25
TOASO21.507.5027.22
NETAS8.397.4329.88
ZOREN1.545.4825.20
DGKLB1.255.042.46
DOHOL1.144.5911.76
FROTO57.654.5315.30
MAVI41.424.2828.55
CLEBI61.204.26-3.47
ULKER19.774.0034.76
KARSN1.573.9722.66
AKSEN3.073.3714.55
MGROS16.053.227.72
TTRAK35.403.211.43

En Çok Kaybettiren 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
CCOLA34.80-2.7912.69
KOZAL49.74-2.47-3.04
ASELS25.10-2.184.24
GSRAY1.51-1.9521.77
GLYHO3.72-1.8524.41
EREGL9.09-1.7325.90
KOZAA5.68-1.73-21.33
TUPRS143.80-1.5123.22
IPEKE4.77-1.45-11.17
ALARK2.77-1.0733.82
BERA1.91-1.04-7.28
TRKCM3.91-1.0129.04
IHLGM1.10-0.9017.02
THYAO14.03-0.64-12.91
ODAS1.86-0.53-2.62

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir