Günün en çok kazandıran ve kaybettiren 15 BİST-100 hisse senedi (23 Ocak 2019)

Borsa İstanbul günü %0.47 değer kazanarak 100.141 seviyesinden kapattı. İşlem hacmi yaklaşık 8.5 milyar TL olarak gerçekleşti.

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
PGSUS28.208.8823.04
MAVI34.605.627.39
ULKER16.925.3515.34
PARSN8.985.152.51
DOHOL1.064.953.92
GENTS1.923.788.47
YKBNK1.963.7022.50
VESTL6.233.4912.25
KERVT1.843.372.22
GOZDE3.103.3316.10
ARCLK18.553.0617.48
ENKAI4.753.043.71
BJKAS1.703.034.94
ISCTR5.493.0021.19
TTRAK36.702.975.16

En Çok Kaybettiren 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
BERA2.04-6.85-0.97
ODAS1.85-5.61-3.14
IHLAS0.30-3.23-6.25
CLEBI57.70-3.11-8.99
DGKLB1.16-2.52-4.92
AKBNK6.48-1.9710.20
SISE5.59-1.93-1.41
TKFEN23.50-1.6713.42
SODA7.22-1.631.69
SASA8.52-1.624.03
GARAN8.92-1.5512.06
GEREL3.45-1.43-2.27
KARSN1.46-1.3514.06
METRO0.76-1.300.00
GOLTS11.55-1.20-7.08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir