Günün en çok kazandıran ve kaybettiren 15 BİST 100 hisse senedİ (22 Şubat 2019)

Borsa İstanbul günü %0.67 değer kazanarak 103.186 seviyesinden kapattı. İşlem hacmi yaklaşık 6.5 milyar TL olarak gerçekleşti.

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
VESTL7.5812.1336.58
KRDMD2.565.7917.43
EREGL9.254.6428.12
AKSEN2.974.2110.82
TKFEN24.744.2119.40
SISE6.783.9919.58
ZOREN1.463.5518.70
THYAO14.123.52-12.35
NTHOL1.823.41-7.14
PGSUS29.763.2629.84
ISDMR7.053.2224.56
ARCLK20.363.1928.94
KCHOL18.173.1227.96
GSDHO1.023.0327.50
KOZAA5.783.03-19.94

En Çok Kaybettiren 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
BIMAS87.70-5.090.80
IHLAS0.34-2.866.25
KORDS10.40-1.336.34
PARSN10.55-1.3120.43
CEMAS0.80-1.235.26
GOZDE3.56-1.1133.33
AKBNK6.66-1.0413.27
ULKER19.01-1.0429.58
FENER7.04-0.981.73
YKBNK2.06-0.9628.75
TOASO20.00-0.8918.34
MAVI39.72-0.8523.28
DGKLB1.19-0.83-2.46
VAKBN4.91-0.8125.90
AEFES20.82-0.671.07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir