Günün en çok kazandıran ve kaybettiren 15 BİST 100 hisse senedİ (21 Şubat 2019)

Borsa İstanbul günü %0.51 değer kazanarak 102.494 seviyesinden yatay kapattı. İşlem hacmi yaklaşık 5.94 milyar TL olarak gerçekleşti.

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
IHLAS0.359.389.38
INDES7.887.0731.99
TMSN4.834.327.33
KORDS10.544.257.77
ALARK2.784.1234.3
KRDMD2.423.8611.01
AKSA9.443.8526.54
GUBRF3.253.839.8
TKFEN23.743.6714.58
PRKME2.723.4212.86
VESTL6.763.2121.8
GOZDE3.63.1534.83
GSDHO0.993.1323.75
EKGYO1.452.84-3.33
TUPRS144.42.6323.74

En Çok Kaybettiren 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
TCELL13.93-6.7014.46
TTKOM5.23-4.2134.10
ENJSA5.58-1.939.41
ARCLK19.73-1.8424.95
GOLTS11.81-1.58-4.99
TRKCM3.85-1.5327.06
TOASO20.18-1.3719.41
ENKAI4.92-1.207.42
NTHOL1.76-1.12-10.20
ALBRK2.00-0.9963.93
IPEKE4.77-0.63-11.17
KERVT1.72-0.58-4.44
FENER7.11-0.562.75
KCHOL17.62-0.4524.08
PETKM5.50-0.369.13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir