Günün en çok kazandıran ve kaybettiren 15 BİST-100 hisse senedi (21 Ocak 2019)

Borsa İstanbul günü %0.51 değer kaybederek 97,955 seviyesinden kapattı. İşlem hacmi yaklaşık 8.3 milyar TL olarak gerçekleşti.

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
BERA2.5915.6325.73
ODAS1.978.843.14
EREGL8.183.6813.30
MAVI32.003.43-0.68
ICBCT5.603.3213.59
NTHOL1.852.78-5.61
PETKM5.452.448.13
HEKTS9.832.086.04
FLAP3.062.0015.04
AEFES21.061.942.23
MPARK10.551.93-1.40
SKBNK1.171.746.36
GOODY3.551.723.20
TAVHL25.261.695.60
SOKM10.441.66-2.88

En Çok Kaybettiren 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
KARSN1.45-5.2313.28
HURGZ0.95-3.062.15
GARAN8.88-2.9511.56
ULKER15.85-2.768.04
ANELE1.78-2.739.88
KCHOL15.78-2.7111.13
GEREL3.30-2.37-6.52
IPEKE5.67-2.245.59
BIMAS91.40-2.145.06
NETAS6.92-2.127.12
TTRAK35.50-2.101.72
SAHOL8.28-2.0110.11
AKBNK6.43-1.839.35
YKBNK1.77-1.6710.63
KERVT1.79-1.65-0.56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir