Günün en çok kazandıran ve kaybettiren 15 BİST 100 hisse senedİ (19 Şubat 2019)

Borsa İstanbul günü %0.01 değer kazanarak 101.742 seviyesinden yatay kapattı. İşlem hacmi yaklaşık 6.05 milyar TL olarak gerçekleşti.

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
CEMAS0.837.799.21
INDES7.557.0926.47
YATAS5.524.9423.49
VAKBN4.93.5925.64
PRKME2.623.568.71
EGEEN4183.2121.51
KOZAA5.563.15-22.99
IHLAS0.333.133.13
PETKM5.622.9311.51
EREGL9.052.3825.35
ECILC3.122.314.29
ISDMR6.882.2321.55
KOZAL49.162.12-4.17
MGROS15.472.043.83
ALARK2.681.929.47

En Çok Kaybettiren 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
IHLGM1.07-4.4613.83
GSRAY1.5-3.2320.97
TUPRS140.5-2.4320.39
ULKER18.36-2.2425.15
ALGYO46.34-2.153.16
GLYHO3.65-2.1422.07
MAVI39.22-2.121.73
GEREL2.43-2.02-0.41
PARSN10.5-1.9619.86
ISGYO1.05-1.87-2.78
BJKAS1.73-1.76.79
BIMAS91.4-1.675.06
ALBRK1.8-1.6447.54
GUBRF3.12-1.585.41
VESTL6.37-1.5514.77

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir