Günün en çok kazandıran ve kaybettiren 15 BİST 100 hisse senedİ (15 Şubat 2019)

Borsa İstanbul günü %0.57 değer kazanarak 102.715 seviyesinden kapattı. İşlem hacmi yaklaşık 6.94 milyar TL olarak gerçekleşti.

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
ISCTR5.793.7627.81
GSDHO0.943.3017.50
OTKAR112.003.2326.91
ALARK2.613.1626.09
SISE6.692.9217.99
ODAS1.842.79-3.66
KRDMD2.342.637.34
KCHOL17.652.6224.30
GLYHO3.802.4327.09
SAHOL9.192.3422.21
GUBRF3.192.247.77
ALBRK1.852.2151.64
TOASO19.022.2012.54
KARSN1.402.199.38
BIMAS94.102.178.16

En Çok Kaybettiren 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
TATGD3.98-8.294.19
FLAP3.15-3.9618.42
THYAO13.69-3.32-15.02
TTKOM5.28-2.5835.38
GENTS1.90-2.567.34
PETKM5.53-2.309.72
GOZDE3.47-2.2529.96
CCOLA33.56-2.168.68
FROTO53.10-1.676.20
ALGYO46.28-1.493.03
AFYON4.65-1.481.31
AKSEN2.73-1.441.87
EKGYO1.40-1.41-6.67
PGSUS28.72-1.3125.31
ISDMR6.57-1.2016.08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir