Günün en çok kazandıran ve kaybettiren 15 BİST 100 hisse senedi (14 Şubat 2019)

Borsa İstanbul günü %0.48 değer kazanarak 102.130 seviyesinden kapattı. İşlem hacmi yaklaşık 8.83 milyar TL olarak gerçekleşti.

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
IHLGM1.2219.6116.19
ALBRK1.816.4748.36
GENTS1.954.2810.17
TRKCM3.684.2521.45
ISCTR5.583.9123.18
SOKM10.583.73-1.58
KRDMD2.283.174.59
IHLAS0.333.133.13
CCOLA34.303.0011.08
PARSN10.872.8424.09
ASELS23.982.74-0.42
AFYON4.722.612.83
THYAO14.162.61-12.10
ANACM3.262.5221.64
SISE6.502.5214.64

En Çok Kaybettiren 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
VERUS17.46-9.445.18
FLAP3.28-8.8923.31
ENKAI4.74-5.013.49
AEFES19.71-4.97-4.32
TTRAK34.22-4.47-1.95
TAVHL26.92-4.0612.54
GEREL2.44-3.940.00
POLHO6.35-3.351.60
CLEBI58.25-3.32-8.12
AKSA8.95-2.8219.97
MPARK12.61-2.6317.85
INDES6.70-2.6212.23
FROTO54.00-2.538.00
MAVI39.08-2.4021.29
BIMAS92.10-2.335.86

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir