Günün en çok kazandıran ve kaybettiren 15 BİST 100 hisse senedi (13 Şubat 2019)

Borsa İstanbul günü %2.04 değer kaybederek 101.646 seviyesinden kapattı. İşlem hacmi yaklaşık 8.04 milyar TL olarak gerçekleşti.

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
FLAP3.620.0035.34
GOZDE3.556.2932.96
YATAS5.393.8520.58
GSDHO0.913.4113.75
VERUS19.281.9016.14
BIMAS94.31.898.39
GEREL3.681.664.25
CEMTS5.541.09-8.88
ENJSA5.561.099.02
SODA6.910.88-2.68
TOASO18.770.7511.07
ARCLK19.650.7224.45
DEVA3.630.5510.33
KARTN3820.5317.07
KORDS9.420.43-3.68

En Çok Kaybettiren 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
ALBRK1.7-19.8139.34
AEFES20.74-6.490.68
FROTO55.4-6.2610.80
ANELE1.85-5.1314.20
TKFEN24.1-4.7416.31
EKGYO1.41-4.73-6.00
ISCTR5.37-4.6218.54
HALKB7.15-4.541.85
THYAO13.8-4.50-14.34
DOHOL1.1-4.357.84
KRDMD2.21-4.331.38
TATGD4.29-4.2412.30
SKBNK1.21-3.9710.00
ALGYO47.84-3.906.50
METRO0.76-3.800.00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir