Günün en çok kazandıran ve kaybettiren 15 BİST 100 hisse senedi (12 Şubat 2019)

Borsa İstanbul günü %0.61 değer kaybederek 103.762 seviyesinden kapattı. İşlem hacmi yaklaşık 8.1 milyar TL olarak gerçekleşti.

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
ALBRK2.127.0773.77
INDES7.083.8118.59
ZOREN1.53.4521.95
IHLAS0.323.230
YATAS5.193.1816.11
MPARK133.0921.5
ISCTR5.632.9324.28
HEKTS11.012.6118.77
VERUS18.922.3813.98
FROTO59.12.3418.2
AKSA9.42.0626.01
ULKER19.551.8233.27
SISE6.441.5813.58
KOZAA5.921.54-18.01
MAVI40.51.425.7

En Çok Kaybettiren 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
SOKM10.58-5.54-1.58
THYAO14.45-5.18-10.3
TOASO18.63-4.4610.24
BJKAS1.76-3.838.64
ODAS1.84-3.66-3.66
BERA1.89-3.57-8.25
ASELS23.62-3.43-1.91
MGROS16.09-3.367.99
PGSUS29.14-327.14
GEREL3.62-2.692.55
DGKLB1.12-2.61-8.2
CEMAS0.76-2.560
PARSN10.98-2.4925.34
DEVA3.61-2.439.73
KOZAL49.96-2.42-2.61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir