Günün en çok kazandıran ve kaybettiren 15 BİST-100 hisse senedi (11 Şubat 2019)

Borsa İstanbul günü %1.90 değer kazanarak 104.395 seviyesinden kapattı. İşlem hacmi yaklaşık 7.2 milyar TL olarak gerçekleşti.

En Çok Kazandıran 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
ALBRK1.9820.0062.30
TTKOM5.385.4937.95
GEREL3.725.385.38
DEVA3.75.1112.46
NETAS7.414.3714.71
TCELL15.114.2124.16
KORDS9.413.98-3.78
VAKBN4.953.7726.92
THYAO15.243.60-5.40
GSRAY1.493.4720.16
GARAN9.183.3815.33
INDES6.823.3314.24
ALARK2.553.2423.19
AFYON4.813.224.79
TTRAK36.643.154.99

En Çok Kaybettiren 15 BİST-100 Hisse Senedi

Hisse KoduKapanış (TL)Günlük Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
CEMTS5.61-4.59-7.73
IHLAS0.31-3.13-3.13
HEKTS10.73-1.9215.75
ULKER19.2-1.7930.88
BERA1.96-1.51-4.85
KOZAL51.2-1.25-0.19
KOZAA5.83-1.19-19.25
AEFES21.98-0.996.70
ANACM3.21-0.9319.78
MPARK12.61-0.8617.85
FENER7.43-0.807.37
ANELE1.94-0.5119.75
SODA6.98-0.43-1.69
CCOLA34-0.1810.10
SISE6.34-0.1611.82

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir