Bu Hafta En Çok Kazandıran BİST 100 Hisseleri Hangileri Oldu?

BİST 100 hisse senetlerinden haftalık bazda en çok kazandıran hisse senedi %19.37‘lik getirisiyle VESTL hissesi oldu. Onu %18.10 ve %9.40 getiri oranlarıyla INDES hisse senedi ve KRDMD hisse senedi oldu.

Hisse KoduKapanış (TL)Haftalık Getiri (%)Yılbaşından Getiri (%)
VESTL7.5819.3736.58
INDES7.9618.1033.33
KRDMD2.569.4017.43
AKSEN2.978.7910.82
PRKME2.758.7014.11
KORDS10.408.676.34
CEMTS6.028.66-0.99
GSDHO1.028.5127.50
NETAS7.817.8720.90
KARSN1.517.8617.97
SODA7.467.805.07
EREGL9.257.6828.12
ALBRK1.997.5763.11
EGEEN430.907.4625.26
ISDMR7.057.3124.56
ALARK2.807.2835.27
CCOLA35.806.6715.93
CEMAS0.806.675.26
BERA1.936.63-6.31
TRKCM3.956.4730.36
GOLTS11.905.50-4.26
TMSN4.805.496.67
YATAS5.585.4824.83
ASELS25.665.426.56
AKSA9.585.3928.42
GEREL2.565.354.92
VERUS18.605.2612.05
POLHO6.645.236.24
AEFES20.825.201.07
TOASO20.005.1518.34
EKGYO1.475.00-2.00
ANELE1.914.9517.90
OTKAR117.504.9133.14
ECILC3.164.6415.75
TKFEN24.744.3919.40
DGKLB1.194.39-2.46
DEVA3.694.2412.16
TATGD4.144.028.38
FROTO55.153.8610.30
ENKAI4.993.748.95
PGSUS29.763.6229.84
GSRAY1.543.3624.19
THYAO14.123.14-12.35
KARTN393.503.0920.59
TAVHL28.143.0817.64
IHLAS0.343.036.25
KCHOL18.172.9527.96
IHLGM1.112.7818.09
HEKTS11.192.6620.71
METRO0.782.632.63
GOZDE3.562.5933.33
NTHOL1.822.25-7.14
GUBRF3.262.1910.14
ALGYO47.242.075.16
HURGZ0.992.066.45
SASA8.502.043.79
YKBNK2.061.9828.75
ANACM3.301.8523.13
BJKAS1.761.738.64
ODAS1.871.63-2.09
MPARK12.801.5919.63
TTRAK34.301.42-1.72
ULKER19.011.3929.58
SISE6.781.3519.58
AFYON4.711.292.61
ECZYT8.241.1014.44
GENTS1.921.058.47
VAKBN4.911.0325.90
CLEBI58.700.77-7.41
GOODY3.600.564.65
MAVI39.720.3023.28
KOZAL51.000.10-0.58
TUPRS146.000.0025.11
SKBNK1.210.0010.00
KERVT1.730.00-3.89
TSKB0.840.003.70
ARCLK20.36-0.2028.94
GLYHO3.79-0.2626.76
HALKB7.19-0.282.42
ZOREN1.46-0.6818.70
ICBCT4.13-0.72-16.23
PETKM5.49-0.728.93
MGROS15.55-0.834.36
AKBNK6.66-0.8913.27
DOHOL1.09-0.916.86
KOZAA5.78-1.03-19.94
TTKOM5.20-1.5233.33
ENJSA5.59-1.589.61
FLAP3.10-1.5916.54
ISGYO1.06-1.85-1.85
SAHOL9.00-2.0719.68
GARAN8.67-2.258.92
SOKM10.31-2.46-4.09
FENER7.04-3.161.73
ISCTR5.55-4.1522.52
PARSN10.55-4.7820.43
BIMAS87.70-6.800.80
TCELL13.87-7.0413.97
IPEKE4.84-8.16-9.87

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir