2022 yılında en çok kazandıran ve kaybettiren BİST 100 hisse senetleri (13 Mayıs itibariyle)

2022 yılında en iyi ve en kötü performansı gösteren BİST100 hisse senetlerinin 13 Mayıs itibariyle yılbaşından itibaren getiri sıralamasını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Hisse SenediSon Hisse Senedi Fiyatı (TL)Yılbaşından Getiri (%)
ISGYO13,81355,78
CANTE30,40138,43
KONTR152,80135,08
KZBGY75,20135,00
QUAGR26,74119,72
ALARK26,98119,53
THYAO42,48112,19
TRGYO8,04105,10
SNGYO8,67103,04
KOZAA33,7487,24
ODAS2,4381,34
NTHOL11,9278,44
AKSEN17,7877,98
KRDMD15,6769,96
TUPRS256,2065,93
GSDHO4,9665,89
DOAS65,5062,53
KOZAL188,0062,49
KARSN5,3354,94
HEKTS23,0054,67
OYAKC12,1153,29
IPEKE20,8052,60
SAHOL19,2952,37
ARCLK70,2550,95
AYDEM8,9550,42
PGSUS126,4048,79
GLYHO2,9448,48
SISE19,7147,31
AKSA48,1846,09
ISCTR10,1245,82
KORDS44,7645,47
ALKIM23,0041,10
INDES9,3040,06
KCHOL38,6439,29
DOHOL3,8138,55
CCOLA122,6038,45
YKBNK4,5537,88
GENIL20,1434,27
ISDMR27,9634,10
ECILC10,0233,78
BIMAS81,7033,28
GARAN14,9832,92
EREGL32,6432,09
EKGYO2,6930,58
PETKM10,1530,13
ZRGYO3,0927,16
TSKB1,8226,39
TAVHL41,3026,30
BASGZ14,0025,79
SASA32,7624,00
BRISA33,7623,71
FROTO282,0023,52
JANTS78,5522,54
ZOREN2,0322,29
KARTN62,9522,07
GWIND7,1121,75
ISFIN3,7721,61
VESBE9,4920,43
HALKB5,4220,18
OTKAR406,0019,89
DEVA34,2019,58
AKBNK8,2518,36
TKNSA7,4818,35
SELEC13,3917,97
ENJSA13,9616,82
MAVI80,5015,49
PARSN36,4815,15
TTRAK232,1012,99
VAKBN4,1312,23
TOASO76,9510,43
MGROS41,7610,07
ASELS22,969,96
TTKOM9,278,55
SKBNK1,097,92
ENKAI15,507,56
TCELL19,797,20
ARASE92,956,23
SOKM13,355,04
CIMSA30,964,81
BERA10,164,53
BIOEN5,744,36
EGEEN1.760,404,29
ERBOS115,004,14
BRYAT390,104,11
LOGO43,023,36
ALGYO32,503,04
VESTL25,803,04
AEFES29,900,95
TURSG4,670,43
NUGYO5,76-0,69
TKFEN19,44-0,97
GUBRF75,40-1,89
ESEN32,16-4,57
AGHOL37,52-4,58
GOZDE8,48-6,30
ULKER15,80-9,35
ISMEN20,88-10,54
TRILC8,79-24,87
ARDYZ5,15-29,74
KUTPO45,78-60,19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir