2021 yılında en çok kazandıran ve kaybettiren BİST 100 hisse senetleri

2021 yılında en iyi ve en kötü performansı gösteren BİST100 hisse senetlerinin 7 Mayıs itibariyle yılbaşından itibaren getiri sıralamasını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Hisse SenediSon Hisse Senedi Fiyatı (TL)Yılbaşından Getiri (%)
SASA34,56130,71
JANTS82,6099,28
HEKTS9,6480,52
NTHOL5,9072,01
AKSEN12,4567,34
BERA32,4059,76
ESEN29,6055,54
INDES7,2752,09
EREGL19,7450,23
FROTO182,0049,01
EGGUB216,2048,90
KORDS22,8246,75
KRDMD8,4846,71
VESTL29,1038,18
BAGFS26,9834,90
CIMSA24,0034,83
KOZAL129,2033,61
PETKM6,5331,12
DEVA31,5030,92
KRVGD17,0829,20
CCOLA82,9527,40
PARSN30,6226,01
VERUS56,3024,83
BRISA23,8823,35
TTRAK207,6021,85
KARSN3,9220,62
ALKIM16,5417,39
MPARK23,3217,36
YATAS16,8016,26
ARCLK32,8015,25
AKSA15,9015,13
ALARK9,9415,05
NUHCM54,1012,64
OTKAR332,009,11
PGSUS81,359,05
TAVHL23,088,36
AEFES24,606,13
SISE7,603,97
IPEKE13,452,83
ISMEN16,962,17
HLGYO3,261,56
THYAO12,990,62
DOAS27,26-0,22
DOHOL2,99-0,33
KOZAA15,21-1,81
TKFEN16,09-1,89
ULKER22,46-2,94
TCELL15,17-3,31
SOKM12,18-3,49
CEMTS14,62-6,94
BRSAN25,80-7,19
TOASO28,62-7,41
GOODY7,74-7,42
KCHOL18,89-7,63
ALGYO23,80-9,02
ENJSA10,43-9,54
FENER26,64-9,88
TUPRS96,60-10,56
MAVI46,50-10,92
TURSG5,50-11,00
NETAS24,86-11,47
ECILC6,36-11,67
BIMAS64,70-12,02
TRGYO3,43-12,05
EKGYO1,84-12,80
TKNSA7,55-12,82
MGROS36,70-14,25
GOZDE6,75-15,41
ISFIN3,23-16,32
ALBRK1,62-16,49
ASELS15,04-17,59
IHLGM1,03-17,60
OYAKC7,17-18,34
TATGD9,41-18,60
EGEEN1353,80-18,68
KONYA916,10-18,93
POLHO3,10-19,27
TTKOM6,67-19,83
KERVT5,27-19,91
SAHOL8,68-21,31
SKBNK1,18-21,85
HALKB4,30-22,66
AKBNK5,15-23,82
GARAN7,72-23,94
BUCIM3,76-24,50
ISCTR5,08-25,18
ZOREN2,06-25,63
TSKB1,29-26,29
ISGYO1,86-26,77
VAKBN3,44-26,96
SELEC9,80-27,03
TUKAS7,02-27,55
GSDHO1,80-28,29
GUBRF61,35-28,70
YKBNK2,13-29,00
CEMAS1,19-30,00
AKSGY1,94-30,47
KARTN60,20-36,41
ODAS2,45-37,18
IHLAS0,60-46,43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir