2021 yılında en çok kazandıran ve kaybettiren BİST 100 hisse senetleri (2 Temmuz)

2021 yılında en iyi ve en kötü performansı gösteren BİST100 hisse senetlerinin 2 Temmuz itibariyle yılbaşından itibaren getiri sıralamasını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Hisse SenediSon Hisse Senedi Fiyatı (TL)Yılbaşından Getiri (%)
ERBOS136,70237,11
SASA28,6291,05
JANTS78,5589,51
ESEN28,9051,87
AKSEN11,2751,48
VESTL31,0847,58
HEKTS7,7845,69
ECZYT38,8044,13
FROTO174,2042,62
EREGL18,1738,28
KORDS20,5832,35
INDES6,1131,40
ENKAI9,2230,97
FENER37,7627,74
CCOLA78,1022,97
NTHOL4,2022,45
CIMSA21,5020,79
EGGUB172,0019,89
TAVHL25,5219,81
PARSN29,0819,67
VESBE45,9819,30
HDFGS2,9818,25
KOZAL112,8016,65
KRDMD6,7416,61
LOGO36,0015,61
KARSN3,7314,77
MPARK22,7014,24
ARCLK32,3813,77
AKSA15,3010,79
KRVGD14,389,77
ALKIM15,409,30
BRISA21,149,19
ALARK9,288,92
SISE7,727,82
THYAO13,746,43
PETKM5,235,02
PGSUS77,954,49
AEFES22,264,21
TTRAK176,003,30
VERUS46,483,06
TCELL16,052,29
DEVA24,481,75
TOASO31,301,26
KCHOL19,45-4,89
DOHOL2,84-5,33
OTKAR283,90-6,70
SOKM11,48-8,01
ULKER20,52-8,06
DOAS25,04-8,35
ENJSA10,51-8,85
TKFEN14,79-9,82
EKGYO1,89-10,43
IPEKE11,70-10,55
HALKB4,96-10,79
KOZAA13,80-10,91
TUPRS95,65-11,44
ISMEN14,63-11,87
GSRAY3,56-12,10
NUHCM42,10-12,35
BIMAS62,45-12,40
BRSAN23,88-14,10
IHLGM1,04-16,80
CEMTS13,02-17,12
SAHOL9,14-17,14
GARAN8,40-17,24
ECILC5,88-18,33
ALGYO20,50-19,07
ASELS14,73-19,29
TTKOM6,45-20,27
AKBNK5,33-21,15
ISFIN2,98-22,80
OYAKC6,76-23,01
ALBRK1,49-23,20
TURSG4,72-23,62
EGEEN1.265,00-24,02
MGROS32,52-24,02
ISCTR5,15-24,15
TKNSA6,52-24,71
KONYA847,00-25,04
VAKBN3,52-25,27
ISGYO1,89-25,59
TRGYO2,86-26,67
AFYON3,74-26,81
YKBNK2,19-27,00
TSKB1,27-27,43
NETAS20,12-28,35
GLYHO3,29-29,70
SKBNK1,05-30,46
CEMAS1,17-31,18
GOZDE5,43-31,95
ZOREN1,88-32,13
KERVT4,46-32,22
RTALB19,96-34,08
BRYAT293,00-35,50
BERA12,95-36,14
SELEC8,35-37,83
GUBRF52,25-39,28
KARTN52,00-45,07
IHLAS0,57-49,11
ODAS1,83-53,08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir