2020 yılında en iyi ve en kötü performansı gösteren BİST 100 hisse senetleri

2020 yılında en iyi ve en kötü performansı gösteren BİST 100 hisse senetlerinin 21 Ağustos itibariyle yılbaşından itibaren getiri sıralamasını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Hisse SenediSon Hisse Senedi Fiyatı (TL)Yılbaşından Getiri (%)
GUBRF28,30213,05
GUSGR6,03176,61
DEVA19,74121,05
ALKIM12,92108,39
SASA14,5187,71
ISMEN7,4284,12
HLGYO2,1172,95
KARSN2,7070,89
TTRAK89,0068,21
ASELS17,3566,19
ODAS2,3864,14
MGROS39,0461,19
DOAS15,3160,82
ZOREN2,6260,74
TATGD9,7560,36
IPEKE12,2358,42
ECILC5,7657,81
KARTN595,6054,16
KERVT5,0153,68
GSDHO2,1752,82
OZKGY3,8951,36
HEKTS11,9649,13
BIMAS68,0047,15
LOGO86,1541,69
AKSEN5,3139,74
BUCIM5,5438,50
FROTO89,5035,38
VESTL17,0234,87
EKGYO1,9533,56
CIMSA11,9932,05
SELEC7,8631,88
BIZIM14,6731,33
KOZAA13,0029,61
OYAKC7,6729,56
TRGYO3,5428,73
AKGRT6,9628,41
AKCNS12,2025,90
ENJSA8,4825,82
ANACM5,3224,88
CEMTS10,1424,72
EGEEN683,9021,57
BRISA11,4021,54
SISE6,2021,09
TRKCM4,0318,88
ENKAI6,6218,64
TMSN7,5818,25
CCOLA44,4617,43
SODA6,9517,20
DOHOL2,1016,67
SOKM12,4015,24
NETAS15,0114,93
SKBNK1,5014,50
KRDMD3,0414,29
BRSAN12,9212,84
GOODY4,5311,85
KAREL16,1411,08
PETKM4,199,97
KOZAL81,209,66
YATAS8,019,13
TCELL15,008,70
ARCLK22,568,25
ALGYO15,142,99
ULKER22,801,97
EREGL8,941,48
GOZDE5,211,36
ISFIN3,851,32
ALBRK1,540,65
ISGYO1,760,00
AYGAZ12,14-0,08
AKSA6,95-0,71
TTKOM7,11-1,52
AGHOL17,30-1,65
MPARK15,60-2,50
OTKAR138,70-5,67
TOASO21,96-5,75
AEFES19,80-6,95
TSKB1,12-7,44
SAHOL8,22-9,87
HALKB5,25-11,17
GLYHO4,32-11,29
ISDMR6,93-11,38
KORDS11,16-12,26
YKBNK2,15-13,31
NTHOL2,25-13,46
TKFEN16,01-13,69
BAGFS14,13-15,99
ALARK4,83-18,82
KCHOL15,70-21,54
ISCTR5,02-21,68
VAKBN4,26-22,69
THYAO11,11-23,17
CLEBI71,10-30,36
MAVI39,06-32,54
TUPRS82,90-34,62
GARAN7,08-36,45
KLMSN13,34-37,11
AKBNK5,07-37,48
TAVHL16,56-39,03
DOCO327,70-41,90
PGSUS46,00-46,76

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir