2019 yılında hangi hisse senetleri nakit temettü dağıtıyor?

2019 yılında nakit temettü dağıtacağını açıklayan şirketleri, hisse başına ne kadar nakit brüt temettü dağıtacaklarını ve hangi tarihlerde dağıtacaklarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz. Bazı şirketler taksitler halinde dağıtacağı için onları birden fazla satırda görebilirsiniz.

Hisse KoduTarihHisse Başına Brüt Nakit Temettü(TL)
EGEEN19.04.201943,4300
TUPRS28.03.201915,1500
BFREN26.04.201910,0060
KARTN02.04.20197,6050
DOCO22.07.20195,5603
CLEBI16.04.20195,3000
OTKAR25.03.20193,0000
VESBE15.05.20192,9833
KSTUR17.04.20192,9285
PSDTC10.04.20192,9220
ALGYO27.05.20192,5400
FROTO01.04.20192,4300
ALKIM24.04.20192,2886
JANTS02.05.20192,1000
TAVHL20.03.20192,0854
FMIZP01.04.20191,9407
TOASO19.03.20191,7600
TLMAN27.06.20191,6734
TBORG02.04.20191,6640
ISBIR20.08.20191,5000
EREGL08.05.20191,3800
BRYAT04.04.20191,3689
AYGAZ28.03.20191,2867
ISDMR08.05.20191,2100
BIMAS12.06.20191,2000
BIMAS18.11.20191,2000
EGGUB06.05.20191,2000
CCOLA31.05.20191,1800
TKFEN02.04.20191,1393
AKSA09.04.20191,1065
AKMGY24.04.20191,0800
ERBOS28.05.20191,0350
SODSN16.04.20190,9424
YGGYO19.04.20190,9310
PETUN30.04.20190,9300
POLTK18.03.20190,9098
AKMGY24.09.20190,8500
ADEL30.09.20190,8470
BRSAN16.05.20190,8200
AKCNS29.03.20190,7980
ECZYT22.05.20190,7500
NUHCM22.05.20190,7000
AKGRT06.03.20190,6600
ALKA17.04.20190,6095
CELHA30.04.20190,6061
HATEK04.07.20190,5830
DESPC28.05.20190,5217
AEFES31.05.20190,5068
AKMGY17.12.20190,5000
HEKTS02.12.20190,5000
MRDIN30.04.20190,4963
PAGYO19.03.20190,4600
INDES28.05.20190,4343
PNSUT30.04.20190,4250
BAKAB22.07.20190,4167
DITAS30.04.20190,4000
ENJSA02.04.20190,4000
KCHOL01.04.20190,3980
ATEKS14.06.20190,3500
KORDS25.03.20190,3500
SODA31.05.20190,3450
AVISA27.03.20190,3333
EGSER27.05.20190,3331
ANHYT25.03.20190,3023
ECILC20.05.20190,3000
SAHOL03.04.20190,3000
SUMAS22.07.20190,3000
ISMEN27.03.20190,2535
SASA17.06.20190,2520
SARKY27.05.20190,2500
EGPRO18.06.20190,2484
EGPRO18.09.20190,2484
VERTU16.09.20190,2350
AVISA27.11.20190,2222
ANSGR26.03.20190,2000
DMSAS27.05.20190,2000
KLMSN02.07.20190,2000
YUNSA02.04.20190,2000
ISYAT25.03.20190,1870
GEDIK28.05.20190,1781
SISE31.05.20190,1778
ALARK24.04.20190,1706
ENKAI17.04.20190,1500
VAKKO16.04.20190,1460
TRKCM31.05.20190,1360
KRDMA26.06.20190,1316
KRDMA27.11.20190,1316
KRDMB26.06.20190,1316
KRDMB27.11.20190,1316
KRDMD26.06.20190,1316
KRDMD27.11.20190,1316
AKSGY28.05.20190,1256
AKSGY17.07.20190,1256
ANACM31.05.20190,1200
BLCYT29.05.20190,1200
GEDZA28.05.20190,1176
YONGA05.08.20190,1176
TCELL22.10.20190,1148
TCELL17.12.20190,1148
AGHOL12.06.20190,1027
SAFKR10.04.20190,1026
CEMTS24.06.20190,1000
DOHOL22.04.20190,1000
SANKO21.05.20190,1000
SELEC19.04.20190,1000
TGSAS31.10.20190,1000
GOODY27.05.20190,0902
GENTS31.05.20190,0824
KFEIN02.04.20190,0759
OZRDN15.05.20190,0751
ACSEL24.06.20190,0700
SRVGY21.11.20190,0532
ASELS19.06.20190,0509
ASELS18.09.20190,0509
ASELS18.12.20190,0509
AYES28.05.20190,0500
LKMNH26.11.20190,0500
PAGYO18.04.20190,0460
PAGYO29.05.20190,0460
PRKAB18.04.20190,0404
POLHO30.04.20190,0330
VERUS23.09.20190,0325
EKGYO31.05.20190,0324
OYAYO31.05.20190,0281
PAGYO13.06.20190,0207
GRNYO29.05.20190,0195
EUKYO29.07.20190,0100
ETYAT29.07.20190,0060
HLGYO17.04.20190,0058
EUYO29.07.20190,0041


Ayrıca bakınız:

Temettü nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir