2019 yılında en çok kazandıran 25 BIST-100 hisse senedi

Aşağıdaki tabloda; 5 Temmuz itibariyle 2019 yılında yatırımcısına en çok kazandıran 25 hisse senedini görebilirsiniz. Buna göre; TUKAS hisse senedi yatırımcılarına yılbaşından itibaren %157.23 getiri sağlayarak ilk sırada yer aldı. Onu %102.97 getiri oranı ile PGSUS ve %102.52 getiri oranı ile VESTL takip ediyor.

KodKapanış (TL)Yıl İçi Getiri (%)
TUKAS4.27157.23
PGSUS46.52102.97
VESTL11.24102.52
PARSN14.8269.18
CLEBI97.7067.44
YKBNK2.6666.25
ALARK3.1561.54
EGEEN489.0057.16
HEKTS14.3454.69
ISCTR6.6045.70
ISDMR6.7042.86
AKSA9.0736.80
TTKOM5.2835.38
IHLAS0.4231.25
ENKAI5.8130.86
OTKAR112.3030.75
METRO0.9930.26
ULKER18.9829.38
MAVI41.5028.80
AKBNK7.5428.23
KCHOL17.7628.23
TKFEN25.0827.76
GARAN10.1527.51
SAHOL9.1126.00
KORDS11.8925.69

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir